masakra

ludzie narzekacie a w innych bankach też są opłaty ,w porównaniu z PKOB BP w którym płaci się 75gr za przelew i 5 złotych miesiecznie za karte a w MBANKU w ktorym karta jest darmowa pod warunkiem 5 transakcji karta miesiecznie , w ing musisz wydac 655pln kartą żeby było za darmo. GEneralnie mbank dalej jest najtańszym bankiem. CHcialbym zobaczyc wasze opinie po roku od przenosin do innego banku. Jak to się mówi ,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Kredyt konsolidacyjny jaki wybrać? który jest najlepszy

Trochę odświeżam temat ale u mnie wzięty kredyt do tej pory nie pokazuje się w BIK mimo że spłaciłem już 9 raty z 65 rat (czyli od podpisania umowy kredytu minęly 9 ponad miesiące) a nadal jest tylko zapytanie o ten kredyt ale bez informacji że jest aktualnie spłacany.
Nie ma tez informacji o tym że mam debet na koncie (co prawda nie korzystam z niego póki co) ale jednak jest. Jest tylko zapytanie z tego banku kiedy starałem się o debet.
Pozdrawiam.

Konta osobiste bankowe jakie najlepsze wybrać w banku opinie

MBank opinie - bankowe

JA ROWNIEZ PRACOWALAM ZA PIENIADZE Z ANGLII, HOLANDII, PRZEZ INTERENET I POPRZEZ BANK ZAGRANICZNY I NIGDY NIE BYLO W ZEGARKU 8 -9 DNI ROBOCZE, POWTARZAM RADA JEST TAKA-WPISUJCIE KOCHANI WSZYSTKIE WYMAGANE DANE, WE WSZYSTKIE WYMAGANE POLA POPRAWNIE!!!TO NIE BEDZIECIE MIELI PROBLEMOW I NIE BEDZIECIA WIESZAC PSOW NA BANKU.

Zdolność kredytowa - definicja, kalkulator, jak obliczyć

Mbank chyba najgorszym bankiem w rankingu być powinnien na przelew czekam już od piątku masakra 🙁 w ing jest lepiej maż wypłate ma już o 66 na koncie 65 dnia miesiąca ( chyba że 65 to niedziela to ma w piątek) a mbank to porażka nie bank!!!!