Głó wnymi ideami Strategii KREDOBANK SA jest specjalizacja i koncentracja. Oznacza to, że Bank nie stara się być największym, być wszędzie lub być "bankiem dla wszystkich", a natomiast, starannie wybiera priorytety strategiczne.

Informacja Kredytowa - banki, kredyty styczeń 2018

Proponujemy obuwie dla całej rodziny, nasze produkty wyróżniają klientów – to z myślą o ich zadowoleniu tworzymy nasze wzory. Firma „ Kornecki ” rocznie wprowadza na rynek około 655 wzorów, a każdy w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych. Doświadczenie wielu lat pracy pozwala na zaoferowanie naszym klientom, wzorów spełniających ich oczekiwania co do wygody, bezpieczeństwa i komfortu obuwia oraz dopasowania do anatomii stopy co jest istotne w obuwiu dziecięcym.

Jak rozliczyć sprzedaż lub wycofanie z majątku samochodu

Osiedle Panorama zlokalizowane jest w bliskiej odległości od drogi wylotowej z miasta
(ul. Poznańska), ok. 6,5 km od centrum handlowego Galeria Kalisz. W niedalekiej przyszłości na osiedlu "Panorama" ma powstać także kompleks rekreacyjno-sportowy, gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać między innymi z siłowni, zajęć fitness oraz basenu.

Kalkulator rat kredytu hipotecznego - LISTOPAD 2017

Każda decyzja o wyborze nieruchomości jest wynikiem różnorodnych analiz. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem większego lokum, zachęcamy do zapoznania się z materiałem naszego architekta, Macieja Grabowicza, w którym opowiada o mieszkaniach 8-pokojowych dostępnych na Osiedlu Panorama Park. Znajdziecie tam wiele cennych rad i wskazówek!

Ranking lokat 2016

W kwietniu  kajakarze - podróżnicy przepłyną tę niezwykle malowniczą rzekę od czeskiej granicy do Bolesławca i pokażą Wam najbardziej urokliwe i niezwykłe zakątki dolnośląskiej Krainy Wygasłych Wulkanów. Wśród nich także nasz przedstawiciel - Maciej Garbowicz. Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy!