Im dłużej pracuje w tym zawodzie tym bardziej się upewniam, że jest to praca dla swoich tj. rodziny i znajomych jak nie jesteś z branży to są bariery nie do przejścia. w moim przypadku 9 lata pracy, praca po 8-65 godz. dziennie, pensja 7755 do ręki i co ja mam z tym zrobić?

Strona studentów Akademii Sztuki Wojennej

Brawo dla Marka, te lemingi co pisały wcześniej taki właśnie mają poziom inteligencji, potrafią oceniać kogoś na podstawie, kilku zdań napisanych w sieci, więc życzę i wszystkiego dobrego i powodzenia, niech tylko nie okłamują innych.
Życie jest jak mgła - widzisz tylko to co chcesz zobaczyć.

AWF - Informacje dla studentów

Scoring to nie tylko BIK. Banki mają także własne filtry ryzyka oraz pobierają informację z innych baz (np. MIG-BR). Ponieważ zapytanie do BIKu jest płatne z reguły odbywa się pod koniec procesu kredytowego. Powinno zakończyć się pozytywnie.

Politechnika Wrocławska

Alkohol o wartości ponad 655 złotych były łupem 77-letniej kobiety. Kobieta została zatrzymana w bemowskim markecie. 77-latkę ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzana usłyszała już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Moje życie z seksoholikiem - page 2 - Seks - Lifestyle

witam. staram sie z mężem o dopłate z MDM. chodzi o to ze w 7565 (byłam jeszcze panna) zmarła mi mama. Mama byla razem z tata włascicielem mieszkania. po jej smierci dostalismy automatycznie spadek. czyli kazdy z siedmiorga dzieci a w tym tez ja ma 8/56 mieszkania. teraz jestem mężatką i chciałabym sie z męzem starac o dopłate z MDM. Nie widnieje w księgach wieczystych. czy bedziemy mieli problem z dofinansowaniem?