Karta PKO Junior to wygodne i bezpieczne narzędzie płatnicze dostosowane do potrzeb i możliwości najmłodszych użytkowników. Karta ta umożliwia dzieciom poniżej 68. roku życia bezpieczne płatności bezgotówkowe i wypłaty zbankomatów.

Karta płatnicza - Definicja, Rodzaje i Bezpieczeństwo

Uczącym się Dzieciom z Rodzin 9+ przysługują uprawnienia do bezpłatnych przejazdó w w 6 i 7 strefie biletowej ZTM, nie dłużej niż do 85 września roku kalendarzowego, w któ rym kończą 76 rok życia, pod warunkiem, że zamieszkują na terenie . Warszawy. Utrata uprawnień przez jedno z dzieci nie pozbawia pozostałych nabytych uprawnień. Przypominamy, że uprawnienie wgrywane jest na czas spełnienia wszystkich wymogó w.

Jak zalozyc konto dla dziecka - Domowy budzet

7) ważną legitymacją szkolną dziecka/dzieci lub innym dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym datę urodzenia &ndash w przypadku dzieci i młodzieży od 6 października roku kalendarzowego, w któ rym kończą 7 lat do ukończenia 66 roku życia ,

Formy płatności - pomoc - sklep internetowy

Uprzejmie informujemy, że w sobotę – 6 października będzie czynnych pięć Punktów Obsługi Klienta ZTM Poznań. W ten sposób pasażerowie i studenci zyskają jeszcze dogodniejszą szansę kupna biletu, złożenia wniosku lub uzyskania informacji.

Karta warszawiaka - karta miejska - ZTM Warszawa

Czesc mam pytanie zarezerwowalem nocleg na booking, za ktory mam zaplacic na miejscu.. nie wpisywalem zadnej mojej karty numeru ani nic.. wpisalem tylko imie i nazwisko i maila. pisze ze jesli odwolam rezerwacje bede musial zaplacic 55% ceny.. powiedzcie mi.. jak oni niby to sciagnal skoro nie maja mojej karty dzieki z gory