Pozwolenie Ministra Zdrowia na:
* pobieranie i przeszczepianie nerek od zmarłych dawcó w
* pobieranie, przechowywanie i przeszczepianie nerek od żywych dawcó w
w ramach działalności Klinicznego Oddziału Chirurgii Transplantacyjnej
* data wydania pozwolenia:
* okres obowiązywania pozwolenia: 5 lat

ErLab – analityka | drEryk

Szybkie wykrycie boreliozy można przeprowadzić badaniem na poziomie komórkowym. To znaczy można ją wykryć kiedy klasyczne badania medyczne jeszcze jej nie wykazują.. Badania takie prowadzi http:// Badanie podobno trwa kilka minut i jest niedrogie. Warto się temu przyjrzeć i sprawdzić. Na dzień dzisiejszy jest to podobno najskuteczniejsza metoda. Szkoda że mało kto o niej wie.

Ośrodki przeszczepiające nerki - POLTRANSPLANT

Nie chce Cie straszyć ale ból szyi występuje przy odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych. Słyszałem że nie można dotknąć wtedy brodą do klatki piersiowej. Ale nie jestem lekarzem, narazie chłonę wiedzę o boreliozie

Katalog programów - Telewizja Polska SA

Poniżej wklejam post z bazą lekarzy / placówek, które mogą Wam pomóc. Jest to wspólny zbiór osób z całej Polski, które mają jakieś doświadczenia z leczeniem. Nie są to kontakty przeze mnie sprawdzone (bo ciężko byłoby się leczyć u kilkudziesięciu lekarzy na raz :P) ale może znajdziecie jakiś wartościowy kontakt w swojej okolicy