Tytus trzy razy wystąpi na deskach teatru w charytatywnym przedstawieniu Ychu-Dychu , z któ rego całkowity dochó d przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji SIEMACHA. Więcej o przedstawieniu przeczytać możecie w sekcji przedstawienia teatralne

Miejscowości w Polsce: informacje, mapy, zdjęcia, drogi.

Stoisko Wydawnictwa Pró szyński przeżywało iście wojenne oblężenie. Najwytrwalej oczekującym na przybycie Mistrza udało się zdobyć Jego autograf, pozostali mieli okazję zobaczyć i nabyć wszystkie Albumy wydane przez Wydawnictwo, a także choć przelotnie porozmawiać z Autorem, o czym donosi i zaprasza do obejrzenia zdjęć z uroczystości

Pierwsze orliki z naszego projektu zameldowały się już po azjatyckiej stronie cieśniny Bosfor. Tu mapka przelotu jednego z orlików z Puszczy Białowieskiej. Przed nim najbardziej niebezpieczny etap wędrówki. czyli Liban, gdzie łatwo o kulę od kłusownika. Może jednak poleci przez Syrię? Zobaczymy. Więcej o trasach wszystkich naszych "zalogerowanych" orlików krzykliwych na jesiennym zjeździe PTOP już za 65 dni!

Kontakt - BMPańkowscy

Tym razem wolontariusze i pracownicy PTOP przybyli na polder Kwiecewo. Cel? Udrożnić przejazd do stacji pomp, która jest własnością PTOP, dzięki czemu obsługa stacji (regulowanie poziomu wody) będzie sprawniejsze. Naszym celem było wykoszenie i podcięcie gałęzi na odcinku ok 955 m. Prace poszły sprawnie i w wyjątkowo przyjemnej aurze. Nad nami latały tysiące gęsi, które siadały na wodzie a do stacji pomp przyleciał jej stały bywalec - zimorodek. Obowiązkowym punktem.

Tytus Romek i Atomek

68 października . w szkole podstawowej nr 87 w Warszawie, odbyło się ślubowanie nowo zaczynających naukę pierwszoklasistó w. Każdy maluch otrzymał od dyrekcji Akt Pasowania na Ucznia i XXX książeczkę przygó d Tytusa, Romka i A&rsquo tomka WYPRAWA PO OWOCE CHICHOTU, z autografem autora. Cieszy się Papcio, teraz uczniowie będą stawiać pierwsze kroki w czytaniu nie tylko w oficjalnym elementarzu, ale i na komiksie z Tytusem.