Ja z trochę innej perspektywy na to patrzę. Chodziło mi o zniesienie ograniczenia zadłużania powyżej 65% dochodów. LTV 95% i 85% wchodzi z opóźnieniem. Co do ubezpieczeń, to i tak banki już w tej chwili wymagają różnych ubezpieczeń: od niskiego wkładu, ubezpieczenia nieruchomości i ubezpieczenia na życie z cesją na bank.

Inwestowanie dla dzieci, czyli własny program oszczędzania

Gratuluję hm chyba odwagi. Dla mnie taka inwestycja jest zbyt mało płynna i osobiście nie lubię mieć obciążeń na karku
Natomiast nawet jeżeli nie zrealizuje zakładanych zysków co wiele osób podkreśla i będzie dopłacał te 755zł co miesiąć to za 65 lat
Michał będzie posiadaczam mieszkania wartego xxx set tysięcy złotych
8777 za darmo 8776 co miesiąc będzie dostawał żywą gotowkę prawdopodobnie do końca życia

Rezydentura stala UK - zrób to sam! - formularz po Polsku

Alimenty można (a czasem trzeba) płacić nie tylko na dziecko. Sąd może przyznać również alimenty byłemu małżonkowi. Kluczowe jest tu jednak finalne rozstrzygnięcie procesu rozwodowego, wskazujące winnego rozpadu małżeństwa.

Kwota wolna od zajęcia w egzekucji z rachunku bankowego

Właściciel mieszkania za usunięcie awari zapłacił łącznie około 5k pln. Zasadniczo nie mój problem i mogłem rządać odszkodowania. Dostałbym je, ale nawet nie poruszyłem tematu, szkoda mi go było, że ma takie koszty a mi się krzywda nie stała tak po prostu bywa, że coś się psuje.

Sierpc online - Ogłoszenia drobne - Usługi

W sumie dobrze gadasz 🙂
Po prostu mam zupełnie inny zakup, co do obsługi kredytu to mieszkanie może stać puste naprawdę długo
Poza tym nieruchomości tak bardzo lubię, że szukanie ich, obsługa i wszystko co z nią związane bardziej traktuje jako hobby niż pracę 🙂