Historia krótka ale bolesna..kiedyś żelazko upadło na mojego przechodzącego psa który strącił je z deski do prasowania ciągnąc za kabel. Biedny psiak wylądował o weterynarza z poparzoną skóra Czy wasze żelazko i magiczna regulacja temperatury zapobiega takim sytuacjom? Oby bo na razie ja i mój pies mamy traume

Najlepsze Konta Bankowe - OPINIE Klientów - Tanie Konto

Rachunki osobiste · Konta dla studentów · Konta bankowe dla młodzieży · Ranking kont oszczędnościowych · Konta bankowe dla firm · Konta walutowe w euro · Lokaty
O serwisie · Polityka prywatności · Zasady ·

Piąta kobieta - Henning Mankell (28964) - Lubimyczytać.pl

Po minucie żelazko zaczeło buchać, prychać, skakać, dookola roznosil się taki dziwny slodko-spalony zapach 😀
Ja byłam przerażona, bo do głowy by mi nie przyszło, że to moja wina 😀
A ja nieswiadoma tego, co zrobiłam rzeklam do swego faceta: Kurde chyba żelazko się nam psuje 😀 😀 😀
Po paru minutach z żelazka saczyl się brązowo-żołty plyn i o dalszym prasowaniu nie było mowy 😀 😀 😀
Zabiłam żelazko 😀 pojac go Spritem hahaha 😀

Żelazko Philips Perfect Care test + konkurs

I pewnego wieczoru wracając do pokoju nalałam sobie w hotelowym barze do szklanki Sprite, a do drugiej zwykła wode mineralna 🙂
I rano dnia nastepnego wzielam się sumiennie do prasowania 🙂
Zanim rozpoczelam prasowanko chwycilam za pierwsza szklanke z brzegu żeby uzupelnic plyny w zelazku 😀 Zupelnie zapomnialam, że w jednej był Sprite hahaha 🙂

tak więc od 86 października muszę biegać po moim akademiku w poszukiwaniu żelazka do pożyczenia, (jako biedna studentka 🙂 nie mogę pozwolić sobie w najbliższym czasie na zakup nowego) zawsze jest to inna osoba (wstyd non stop pożyczać żelazka) a takie żelazko skutecznie zakończyłoby moje problemy i obawy a przede wszystkim wymazałoby z pamięci ten felerny dzień.