Na zdjęciach wykonanych przez szkolnego Fotopstryka, widzimy Papcia przy podpisywaniu ksiąg, uroczystość ślubowania, Panią dyrektor szkoły Iwonę Krupińską prezentującą książeczkę z Tytusem, oraz zestaw pierwszoklasisty, czyli Akt Pasowania na Ucznia i książeczkę z Tytusem.

Banki we Wrocławiu - Informacja Wrocław

Już nam zaufali.
Elektrociepłownia Wrocław, LUKAS Bank, Wyższa Szkoła Bankowa, PKO, Bank Zachodni, Polifarb Wrocław, WUS, Europlakat Polska, Carlsberg-Okocim, SHH ., Castorama, MPWiK Wrocław i wiele innych.

Bodyfit - kluby fitness (Wrocław) & wellness - odchudzanie

Kompleksowa obsługa kreatywna, wsparcie strategiczne i prowadzenie działań social media marketingowych. Te obszary swojej aktywności powierzył nam   Wrocław Fashion Outlet, który w marcu zastąpił znane klientom Factory Outlet Wrocław

Opinie Walter-Fach-Kraft Wrocław - Forum, zarobki, kontakt

Slab wprowadza na rynek nowy preparat - Goprazol Max, a my przygotowaliśmy kampanię reklamową z mocnym uderzeniem. Zależało nam na przykuwającym wzrok efekcie. By wyrwać widza z telewizyjnej rutyny postanowiliśmy naprawdę podpalić żołądek. Trzy specjalnie wykonane modele, pirotechnik na planie i prawdziwy ogień palącego problemu zgagi. Zobaczcie jak to się skończyło.

Infolinia PKO Bank Polski - pko

68 października . w szkole podstawowej nr 87 w Warszawie, odbyło się ślubowanie nowo zaczynających naukę pierwszoklasistó w. Każdy maluch otrzymał od dyrekcji Akt Pasowania na Ucznia i XXX książeczkę przygó d Tytusa, Romka i A&rsquo tomka WYPRAWA PO OWOCE CHICHOTU, z autografem autora. Cieszy się Papcio, teraz uczniowie będą stawiać pierwsze kroki w czytaniu nie tylko w oficjalnym elementarzu, ale i na komiksie z Tytusem.