Cztery lata temu sektor spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych trafił pod państwowy nadzór Komisji Nadzoru Finansowego, co wykazało liczne nieprawidłowości w zarządzaniu kasami. Okazało się, że kasy nie mają wystarczających kapitałów własnych i zbyt niskie współczynniki wypłacalności. To oznacza, że depozyty członków kas mogą być niewystarczająco chronione.

Dane kontaktowe SKOK Boże Dary

Gościu zajmij się proszę dalej plażowaniem bo pojęcia nie masz o januszach , którzy w ramach swojej dzielnicy, regiony czy miejsca zamieszkania zrzeszali się i zakładali Spółdzielczą Kasę. Nawet najmniejszego o tym nie masz pojęcia a zabierasz głos. Miłego plażowania.

Skok- - SKOK Boże Dary

Tak to jest gdy za prowadzenie banku biora się janusze biznesu. Tak. wiem to nie jest bank, ale jak najbardziej jest to jego namiastka. W połaczeniu z wszechobecnym w PL złodziejstwem i przychylnym parasolem prawnym oraz politycznym dało to olbrzymie straty, które są łatane środkami publicznymi. Zgodnie ze starą polską zasadą mówiącej o prywatyzacji zysków i uspołecznianiu strat.

SENNIK

Kasy mają też za niski współczynnik wypłacalności. Norma ustawowa to 5 proc. podczas, gdy w sektorze SKOK jest to 9,6 proc. Gdyby jednak uwzględnić wyniki inspekcji, współczynnik ten zostałby obniżony do zera. Na koniec marca kasy wykazały stratę w wysokości 7,5 mln zł. Dla porównania rok wcześniej było to aż 87,6 mln zł.

-- Strona główna

Wójt Gminy Dąbie, Krystyna Bryszewska, zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Dąbie na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w dniu 66 grudnia o godz. na placu przy Urzędzie Gminy. W trakcie kiermaszu wiele atrakcji . wspólne kolędowanie, występy dzieci i młodzieży, sprzedaż choinek, żywego karpia, wspólne zapalenie choinki. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne oraz spróbować wypieków przygotowanych przez rodziców dzieci i młodzieży.