Oznacza to, iż jeśli nie jesteście w stanie codziennie dojeżdżać na uczelnię i musieliście wynająć mieszkanie lub pokój w akademiku otrzymacie wyższe stypendium. Fakt ten będziecie musieli udokumentować umową najmu. Niektórym uczelniom wystarczy umowa użyczenia lokalu.

Jak uzyskać dotacje na rozpoczęcie działalności

Po tym, jak Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) nieoczekiwanie zmienił stanowisko w sprawie tego, kto wchodzi w skład personelu przedsiębiorstwa, pracodawcy mają wątpliwości, jak postępować. Nie ułatwiają im tego kolejne wyjaśnienia przedstawiane przez fundusz.

Dotacje dla studentów studiów dziennych - Biznes Forum

Pracodawcy, którzy pobierają dofinansowania do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników zatrudnionych od stycznia 7559 r., muszą sprawdzić, czy według zmienionych zasad ustalania składu personelu osiągnęli tzw. efekt zachęty.

Dotacja dla studentów studiów dziennych - Fundusze UE

Co do stypendium socjalnego, to tylko moja porada. Swoje pytanie zadaj również w komisji stypendialnej. Na pewno mail do komisji będzie na stronie uczelni. Opisz swoją sytuację, tak jak w komentarzu (a nawet nieco szerzej) i zapytaj co oni proponują w takiej sytuacji. Daj znać jak poszło 🙂

Dotacje unijne na firmę dla studentów dziennych

To jakaś prywatna uczelnia, prawda? Jest tam jakaś komisja stypendialna albo wręcz odwoławcza komisja stypendialna czy tylko wszechwładny dziekanat? Pozdrawiam. PS zadaj równolegle pytanie w odpowiednim dziale na , zobaczymy co tam poradzą.