Taką szkołą jest właśnie GWSP, która, jak twierdzą władze uczelni, z założenia nie prowadzi prac badawczych (w przeciwieństwie do uniwersytetów, przy których działają instytuty zajmujące się badaniami), tylko przygotowuje absolwentów do zawodu.

Perspektywy 2014: Ranking uczelni wyższych w Polsce

Ranking Niepublicznych Uczelni Magisterskich uwzględnia szkoły wyższe, które posiadają uprawnienia II stopnia lub jednolite magisterskie, miały minimum dwa roczniki absolwentów, wzięły udział w badaniach ankietowych, oraz łącznie studiuje w nich minimum 855 studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Ranking Perspektywy 2016: Poznaj najlepsze uczelnie w

– GWSP zatrudnia w całości kadrę uniwersytecką. Pracują tu „drugoetatowcy” zatrudnieni na pierwszych etatach w świetnych uczelniach – Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Śląskim czy Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie – wylicza rzecznik uczelni.

Ranking Perspektywy 2016: Prywatne uczelnie mogą dogonić

Każda z nich przynależy do 65% najgorszych w Europie. Ranking z części pierwszej obejmował szkoły od miejsca pierwszego do miejsca dziewiątego. Kolejne polskie szkoły z grona 65% najgorszych w Unii znajdują się w rankingu światowym wśród najgorszych szkół w przedziale od 65% do 65%.

Ranking Niepublicznych Uczelni Magisterskich - Ranking

takie czasy, że jak ma się kasę to wszystko można kupić, moi wykładowcy z uś faktycznie wykładali po jakiś prywatnych szkołach, różnica w tym, że u nas byl pierwszy termin i jedna poprawka a tam jest pięć pierwszych terminów i dziesięć poprawek, tylko wybitny tuk może tego nie przebrnąć.