Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Kluczowe pytanie brzmi “co to znaczy nadmiarowe?” zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jestem dzisiaj przedsiębiorcą bez stałych zarobków oraz jednocześnie jestem jedynym źródłem pieniędzy dla naszej rodziny. Tu przedstawię mój bardzo subiektywny punkt widzenia, z którym absolutnie nie musicie się zgadzać:

Inwestowanie dla dzieci, czyli własny program oszczędzania

Czynsze nie koniecznie muszą podążać za zmianami oprocentowania. Ale z drugiej strony jeśli wszysko drożeje (co jest w pewnym sensie odwzorowane w stopach procentowych) to czynsze też w pewnym momencie idą w górę. Nie do końca zgadzam się z taką prostą korelacją pomiędzy dostępnością kredytów i wysokością czynszów.

Ale nie rozumiem do końca skąd ta inna opłacalność przy różnych stopach. Przecież nadpłacając np. 55 555 i skracając przez to okres kredytowania o np. 5 lat (biorę pod uwagę skrócenie okresu kredytowania, nie zmniejszenie raty) to okres kredytu będzie skrócony o ostatnie 5 lat, a nie wiadomo jakie stopy będą za np. 75 lat. Czy źle mówię?

Jak widać w moim scenariuszu nadpłata kredytu z poniesieniem kosztów prowizji jest praktycznie nieopłacalna w wariancie bez zawarcia aneksu. Dlaczego? Bo do zakończenia okresu prowizyjnego pozostało raptem 6 miesięcy, a prowizja wynosi aż 6,5%.

To bardzo ważne. W przeciwnym razie możemy stanąć przed koniecznością sięgnięcia po środki gromadzone dla dzieci w zupełnie innych okolicznościach – na przykład, gdy przytrafi się nam przejściowy kryzys, utrata pracy lub konieczność spłaty przeterminowanego zadłużenia. To może zniweczyć nasz plan inwestycji, przekreślić lata oszczędzania oraz wiązać się z poniesieniem kosztów lub strat. A zatem: najpierw poduszka finansowa!

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu